Betono

Betono fontanai ir sodo figūrėlės , angelai , skulptūros, sodo lempos , snapeliai , pušies kankorėžiai etatams , apdaila , pagrindai, vadovai stulpelių sfigūrėlės perpildyta vandens , biustai , skulptūros, figūrėlės gyvūnų , vazonai , sodo baldai, kolonos, stulpai , stovai ir sodo plytelės gaminamos iš patvarios statybinės medžiagos ar betono .
Betono dekoratyviniai figūrėlės yra gaminami su baltojo cemento ir užpildų , kuri padidina atsparumą atmosferos . Tuo pačiu metu kai kurie elementai yra sustiprintos metalo strypais pagamintų struktūros stabilumą. Betono dekoratyviniai figūrėlės yra daugelį metų kartu su komforto, žavesio subtilybes ir stiprumo mūsų produktus investicija.
Betono gaminiai, sodo dekoracijos ir kambariai, yra suskirstyti už jus į dodeko.pl tam.
Desc

Prekių 1-121190

per puslapį
View as Grid List
 1. Mała fontanna ogrodowa
  SKU:2224

  Fontanna ogrodowa Dionizos z psem wykonana jest z białego betonu i jest mrozoodporna. Fontanna ma zamknięty obieg wody.

   

  Learn More
 2. Mała fontanna ogrodowa
  SKU:2223

  Mała fontanna ogrodowa wykonana jest z białego betonu i jest mrozoodporna. Stanowi piękne uzupełnienie przed domem, nawet jeśli nie masz ogrodu.

  Learn More
 3. Średnia beczka - donica ogrodowa
  SKU:2222

  Mała doniczka betonowa do ogrodu - beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Donica betonowa  wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Learn More
 4. Średnia donica ogrodowa beczka
  SKU:2221

  Średnia doniczka betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Learn More
 5. Duża beczka - donica ogrodowa
  SKU:2220

  Donica betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 wielkości donic.

  Learn More
 6. Doniczka z kociakami
  SKU:2219

  Doniczka betonowa z kociakami - słodka ozdoba na każde podwórko i ogród. Donica ogrodowa wykonana jest z mrozoodpornego betonu i posiada otwór na wodę.

  Learn More
 7. Wazon z różami w stylu rokoko
  SKU:2218

  Betonowy wazon z różami wykonany metodą ręczną, odporny na mróz, słońce, z wysokiej klasy betonu architektonicznego. Donica ogrodowa rokoko posiada odpływ na wodę.

  Learn More
 8. Okrągła donica z betonu
  SKU:2217

  Donica betonowa w klasycznym wydaniu wykonana jest z wysokiej klasy betonu, jest mrozoodporną donicą i posiada odływ na wodę.

  Learn More
 9. Bogato zdobiony postument z betonu
  SKU:2216

  Postument - słupek - kolumna z ornamentami wykonana jest z białego betonu architektonicznego i jest mrozoodporny. Piękne zdobienia postumentu betonowego zasługują na zatrzymanie się...

  Learn More
 10. Młody Dionizos - rzeźba chłopca
  SKU:2206

  Młody Dionizos - figurka dekoracyjna z białego betonu jest lekko patynowana i mrozoodporna.

  Learn More
 11. Figurka chłopca + doniczka
  SKU:2205

  Chłopiec w kapeluszu w połączeniu z doniczką na kwiaty - piękna figura ogrodowa z białego betonu, jest lekko patynowana szarą farbą.

  Learn More
 12. Figura betonowa - popiersie kobiety
  SKU:2201

  Popiersie betonowe - kobieta z lokami wykonane jest z białego betonu, jest mrozoodporne. Figura betonowa jest piękną ozdobą do domu i na zewnątrz.

  Learn More
Desc

Prekių 1-121190

per puslapį
View as Grid List
Contact Us
To Top