Vazonai, vazos ir vazos

Sodo vazonai , vazos ir iš betono yra sodui , dėl terasose ir balkonuose dekoracijos dekoracijos .
Vazonuose , vazos ir galima kloti įvairias kompozicijas iš gėlių, krūmų ir medžių. Vazonai, vazos ir dubenys yra puikus apdailos betono tvoros ir tvoros pranešimų .
Kviečiame apsipirkti lt.DoDeko.pl

View as Grid List

Prekių 1-12147

Set Descending Direction
 1. SKU: 2185 Vaza - gėlių vazonas - amfora betono
  71,43 €

  Graži amfora iš betono - vaza ir sodo puodas viename - kaip dekoratyvinis sodo ir įėjimo vartų elementas.

  Learn More
 2. SKU: 2217 Donica betonowa ø 55 cm
  67,35 €

  Donica betonowa w klasycznym wydaniu wykonana jest z wysokiej klasy betonu, jest mrozoodporną donicą i posiada odływ na wodę.

  Learn More
 3. SKU: 2218 Wazon z różami w stylu rokoko
  64,29 €

  Betonowy wazon z różami wykonany metodą ręczną, odporny na mróz, słońce, z wysokiej klasy betonu architektonicznego. Donica ogrodowa rokoko posiada odpływ na wodę.

  Learn More
 4. SKU: 2219 Doniczka z kociakami
  35,21 €

  Doniczka betonowa z kociakami - słodka ozdoba na każde podwórko i ogród. Donica ogrodowa wykonana jest z mrozoodpornego betonu i posiada otwór na wodę.

  Learn More
 5. SKU: 2220 Donica beczka duża
  39,80 €

  Donica betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 wielkości donic.

  Learn More
 6. SKU: 2221 Donica beczka średnia
  33,67 €

  Średnia doniczka betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Learn More
 7. SKU: 2222 Donica beczka mała
  27,55 €

  Mała doniczka betonowa do ogrodu - beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Donica betonowa  wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Learn More
 8. SKU: 2225 Kwadratowa nowoczesna donica
  As low as 62,27 €

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

  Dobrze prezentuje się nie tylko na tarasach czy balkonach, ale także w biurach. Za pomocą tej minimalistycznej donicy możemy w ciekawy sposób podzielić wnętrze.

   

   

  Learn More
 9. SKU: 2226 Prostokątna nowoczesna donica
  As low as 71,23 €

  Doniczka o uniwersalnym kształcie - nada się do każdego pomieszczenia lub ogrodu i pięknie wyeksponuje rośliny.

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

   

  Learn More
 10. SKU: 2227 Nowoczesna donica-kwadrat
  As low as 75,71 €

  Donice z betonu architektonicznego powstały z myślą o aranżacji przestrzeni w ponadczasowym stylu. Stanowią stylowe elementy architektury ogrodowej, wyposażenia wnętrz i balkonów.

  Learn More
 11. SKU: 2228 Donica z betonu architektonicznego-nowoczesna
  As low as 111,55 €

  Charakterystyczna struktura donic z betonu architektonicznego sprawia, że potrafią współgrać z aranżacją każdego wnętrza. Ich surowy charakter, widoczna porowatość komponują się zarówno z zimnymi wnętrzami w stylu skandynawskim, jak i potrafią wypełnić ciepłą przestrzeń o żywych barwach.

  Learn More
 12. SKU: 2229 Kwadratowa wysoka donica w nowatorskim stylu
  As low as 156,34 €

  Donice z betonu architektonicznego są mrozoodporne, więc nie ma potrzeby przenoszenia ich na zimę do wnętrza, co jest dogodnością.

  Doniczki efektownie wyglądają w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych aranżacjach wnętrz, tarasów i ogrodów. Przyciągają uwagę swoim eleganckim, stylowym wyglądem.

  Learn More
Page
per puslapį
Contact Us