Sodo puodai

Sodo vazonai , vazos ir krepšiai betono yra sodui , dėl terasose ir balkonuose dekoracijos dekoracijos .
Vazonuose , vazos ir krepšeliai gali būti įvairių gėlių puokštes, augalai, kurie turi gerą slaugytojų . Didelis pasirinkimas betono vazonai sode suteikia daug galimybių , turime įvairių modelių ir dydžių puodai , Įdomybės suformuoti iš apvalaus dubenį figuras vaikų . Išdėstymas augmenija jūsų namuose ir sode priklauso nuo gėlių vazonai pasirinkimas. Kviečiame apsipirkti lt.DoDeko.pl

View as Grid List

Prekių 1-12229

Set Descending Direction
 1. SKU: 2185 Vaza - gėlių vazonas - amfora betono
  71,43 €

  Graži amfora iš betono - vaza ir sodo puodas viename - kaip dekoratyvinis sodo ir įėjimo vartų elementas.

  Learn More
 2. SKU: 2205 Figurka chłopca + doniczka
  27,55 €

  Chłopiec w kapeluszu w połączeniu z doniczką na kwiaty - piękna figura ogrodowa z białego betonu, jest lekko patynowana szarą farbą.

  Learn More
 3. SKU: 2212 Dziewczyna z koszami 68 cm - donica
  49,60 €

  Rzeźba kobiety z koszykiem kwiatów i koszem - doniczką na kwiaty jest wykonana z białego betonu i patynowana szarą farbą. Figura dekoracyjna jest mrozoodporna.

  Learn More
 4. SKU: 2213 Doniczka ogrodowa z figurką dziewczynki
  26,03 €

  Doniczka i figurka dziewczynki w jednym - połączenie ozdoby i użytecznosci. Figura kwiatowa wykonana jest z wysokiej klasy białego betonu. Donica betonowa jest mrozoodporna.

  Learn More
 5. SKU: 2217 Donica betonowa ø 55 cm
  67,35 €

  Donica betonowa w klasycznym wydaniu wykonana jest z wysokiej klasy betonu, jest mrozoodporną donicą i posiada odływ na wodę.

  Learn More
 6. SKU: 2218 Wazon z różami w stylu rokoko
  64,29 €

  Betonowy wazon z różami wykonany metodą ręczną, odporny na mróz, słońce, z wysokiej klasy betonu architektonicznego. Donica ogrodowa rokoko posiada odpływ na wodę.

  Learn More
 7. SKU: 2219 Doniczka z kociakami
  35,21 €

  Doniczka betonowa z kociakami - słodka ozdoba na każde podwórko i ogród. Donica ogrodowa wykonana jest z mrozoodpornego betonu i posiada otwór na wodę.

  Learn More
 8. SKU: 2220 Donica beczka duża
  39,80 €

  Donica betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 wielkości donic.

  Learn More
 9. SKU: 2221 Donica beczka średnia
  33,67 €

  Średnia doniczka betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Learn More
 10. SKU: 2222 Donica beczka mała
  27,55 €

  Mała doniczka betonowa do ogrodu - beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Donica betonowa  wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Learn More
 11. SKU: 2225 Kwadratowa nowoczesna donica
  As low as 62,27 €

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

  Dobrze prezentuje się nie tylko na tarasach czy balkonach, ale także w biurach. Za pomocą tej minimalistycznej donicy możemy w ciekawy sposób podzielić wnętrze.

   

   

  Learn More
 12. SKU: 2226 Prostokątna nowoczesna donica
  As low as 71,23 €

  Doniczka o uniwersalnym kształcie - nada się do każdego pomieszczenia lub ogrodu i pięknie wyeksponuje rośliny.

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

   

  Learn More
Page
per puslapį
Contact Us